عبور از رودخانه | عکس روز نشنال جئوگرافیک

عبور از رودخانه | عکس روز نشنال جئوگرافیک

در پارک ملی تانجانگ پوتینک اندونزی نوعی اورانگوتان نر وجود دارد که از رودخانه عبور می کند. یارگشت امروز در بخش عکس روز نشنال جئوگرافیک می خواهد یک اورانگوتان عجیب را به شما نشان دهد. یکی از عکاسان نشنال جئوگرافیک با نام “جایاپراکاش جوگی بوجان” در شرایطی که آب تا سینه اش بالا آمده بود و در رودخانه ایستاده بود، این عکس را گرفته است. وی توضیح می دهد که معمولاً اورانگوتانها از آب اجتناب می کنند، خصوصاً در چنین موقعیت های که کروکودیل ها هم حضور دارند. با این حال، عکاس می گوید که: مزرعه های نخل خرما زیستگاهشان را از بین می برند، با اینحال این موجودات هوشمند آموخته اند که خود را با تغییرات چشم انداز طبیعی سازگار کنند.

پارک ملی تانجانگ پوتینگ از جمله مراکز و جاذبه های گردشگری در اندونزی است که بعد جزیره بالی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این پارک به ماجراجویان شدیداً توصیه می شود. باید گفت که از نظر موقعیت پارک ملی تانجانگ پوتینگ در جزیره بروئو در استان کالیمانتان مرکزی اندونزی واقع شده است و وسعتی حدود ۴۱۶ هکتار دارد. در این پارک می توانید از دیدن طبیعت بکر و دست نخورده لذت ببرید.

در پارک ملی تانجانگ پوتینگ حیات وحش شگفت انگیزی وجود دارد که فقط می توانید چنین حیات وحشی را در فیلم های مستند ببینید. در این پارک تفریحات هیجان انگیزی وجود دارد، از جمله اینکه می توانید در قایق ها سوار شوید و با عبور در رودخانه از میان درختان پارک حرکت کنید و حیات وحش بی نظیر را نگاه کنید. حیواناتی همچون: تمساح،خرس آفتاب، اورانگوتان، گیبون، میمون ماکاک، پیتون و پلنگ ابری در این پارک دیده می شوند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *